Hledat
Filters
Close
RSS

Novinky

Naše nástroje pro pohodlný nákup
DOG FANTASY GOOD`S TEXTILE -27. července 2016
Vážení zákazníci, v naší nabídce máme nové látkové hračky. Různé druhy, různé materiály a některé jako přetahovadla s lanem.
Naše "drahá" pošta -31. ledna 2016
Tak nám zase zdražili ....
Akční nabídky -15. ledna 2013
...
Zakladatelka značky FURminator®, Angie Porter, je skutečná specialistka v péči o srst domácích zvířat. Angie se snažila více než deset let najít nejkvalitnější pomůcku, která by dokázala vyřešit problém s línáním.
Fluval 06 serie filtrů: dělá akvaristiku zábavnou a jednoduchou. Pracují tiše a efektivně v pozadí jako dobře seřízený automobil, který si tiše brouká pod kapotou.
Akční nabídky -10. listopadu 2012
Odkazy na atraktivní zboží
Osvětlení v teráriu -26. dubna 2012
Bez sluneční energie by veškerý život na Zemi přestal existovat. Je to právě sluneční energie, která řídí životní síly. Bez ní by naše planeta rychle svou energie vyzářila a život by vyhynul.
Výhody registrace -26. dubna 2012
Po zaregistrování automaticky získáváte 10 bodů, které můžete použít již při prvním nákupu.
Následující informaci využijte k tomu, jak vybrat správné čerpadlo.
Vánoce 2011 -8. ledna 2012
PF 2012 -24. prosince 2011
Podzimní nabídka -4. prosince 2011
Náš e-shop PETS.CZ získal certifikát Ověřeno zákazníky.
Vše pro jezírka -28. července 2011
Experti na čistotu vody
Jaro je tady -13. dubna 2011
Kus zahrady doma Nádobu snadno osadíte trávou, která je přírodním zdrojem vlákniny, podporuje trávení a zabraňuje škytavce. Náplň s trávou není součástí, prodává se samostatně.
Zábava XXL Zábavná dráha se svítícím míčkem, kterou lze pospojovat do různých tvarů.
Labyrint CatIt Design Senses -6. března 2011
Krmení a hraní současně Krmivo nasypané v zásobníku vaše kočka získá hmatáním packami na labyrint, čímž při hře granule vypadávají do spodního zásobníku. Lze nastavit i stupeň obtížnosti pomocí velikosti otvorů, a to pomáhá i při obezitě koček..
Toaleta CatIt JUMBO -4. března 2011
Pohodlí pro kočky, méně úklidu pro vás, zajímavý design Prostorná toaleta s vysokým spodním dílem a systémem, který zabraňuje protékání moči mezi vrchním a spodním dílem.
Přepravka s jedinečným otvíráním Z této přepravky je velice snadné vložit a vyjmout Vašeho mazlíčka, jelikož má nejen čelní dvířka, ale i otvírání obou dvířek v horní části.
Zábava a péče o zoubky Místo zábavy i péče pro Vaši kočku. Ať již jste doma nebo pryč, kočičí lázně poskytují Vaší kočce zkušennosti a péči, kterou si zasluhuje. Je to první výrobek, který nabízí okamžitou radost, potěšení, rozptýlení a zábavu. Obsahuje: gumový stimulátor - okusování gumového výčnělku masíruje a čistí zuby a dásně, masážní vlnky - vystouplé zvlnění vnikne hluboko do srsti a kartáč pro automasáž a kartáčování.
Zábavná a užitečná hračka Skládá se z plastové misky uvnitř se škrabadlem. Obsahuje též sáček s cat-nipem (šanta kočičí je bylinné lákadlo pro kočky), lákající kočku ke škrábání na tomto škrabadle a ne na místech, kde nechcete. Lze dokoupit náhradní náplně v barevném provedení.
Zábava XXL Horní díly dráhy jsou z průhledného plastu, takže kočka míček vidí, slyší a díky otvorům ho může snadno koulet, nemůže ho však vyndat.
Konzerva Rinti -2. března 2011
Maso pro psí gurmány
Konzerva Rinti Sensible -2. března 2011
100% maso pro dospělé citlivé psy
Nové obaly Eukanuba -22. února 2011
SPOLEČNOST EUKANUBA UVÁDÍ NA TRH NOVÉ OBALY PRO SVOJI KOMPLETNÍ NABÍDKU KRMIV. Ať už narazíte na naše produkty ve starém nebo novém obalu, určitě vás potěší, že budou obsahovat stejnou prvotřídní výživu, na kterou je váš mazlíček zvyklý. A protože zůstane strava vašeho psa beze změny, bude spokojen a vy také.
Vitamíny a minerály -19. ledna 2011
Existuje široký výběr různé suché a vlhké stravy, která udržuje vašeho psa ve zdraví a dobré kondici. Bez ohledu na to, jakou pozornost věnujete každodennímu krmení vašeho psa, psí stravu je nutno přizpůsobit jeho potřebám. Klasickým problémem je nedostatek vápníku. Pokud nemá pes v potravě dostatek vápníku, bude muset využít vlastních rezervy: své kosti. Po nějaké době se objeví problémy s páteří, křivé běhy a bolavé klouby. Beaphar vyvinul řadu různých vápníkových doplňků, které jsou vhodné pro každého psa.
Nový TetraMin® -10. prosince 2010
Čistá kvalitní voda v akváriu – sen každého akvaristy, ale také skutečná výzva. Ovšem nyní to nikdy nebylo snazší: optimalizovaná TetraMin formule umožňuje jasně lepší.
KRMIVO ADULT MEDIUM BREED -10. prosince 2010
Krmivo značky Eukanuba poskytuje optimální denní dávku proteinů, tuku, karbohydrátů, důležitých vitamínů a minerálů pro zdraví a pohodu vašeho psa.