Hledat
Filters
Close
RSS

Blog příspěvky '2012' 'říjen'

NOVÁ ŘADA TERÁRIÍ EXO TERRA

Exo Terra Vám nyní přináší 3 nová extra nízká skleněná terária. Jsou obzvlášťe vhodná pro živočichy, kteří potřebují k životu velké množství tepla a UVA a UVB záření. U těchto terárií proniká teplo a světlo ze zářivek či žárovek velmi intenzivně až ke dnu, čož těmto živočichům vyhovoje.

Jedná se o terárium Exo Terra 30 x 30 x 30 cm (107-PT2600), terárium Exo Terra 45 x 45 x 30 cm (107-PT2603) a terárium Exo Terra 60 x 45 x 30 cm (107-PT2604).

NOVÁ GENERACE VNĚJŠÍCH FILTRŮ 106 - 406

Nové modely multifunkčních vnějších filtrů FLUVAL 106 - 406.

Fluval multifunkční filtr nabízí pokročilou čerpací technologii v kombinaci s mechanickou, biologickou a chemickou filtrační kapacitou. Umožňuje tak uzpůsobit specifické podmínky akvária Vašim potřebám a potřebám rostlin a ryb. Filtr je předem vybaven filtračními médii, takže umožňuje flexibilní základní nastavení pro většinu akvárií. Navíc máte možnost vybrat si jiná filtrační média nebo jinak konfigurovat a kombinovat podle Vašeho přání. Díky širokým možnostem vybrat si a uzpůsobit média získáváte mnohem větší možnost kontrolovat a ovlivňovat vlastnosti vody než u jiných klasických filtrů. Fluval 06 série má vyšší výkon oproti jiným filtrům podobných rozměrů. Zvýšený výkon znamená větší plochu styku s filtračním materiálem i rozšíření filtračního prostoru. Voda musí projít přes filtrační média před návratem zpět do akvária. Místo aby protékala přímou cestou, je směřována ke komplexnímu průtoku, a tak znásobuje čas přímého kontaktu vody s filtračními médii. Výsledek? Maximum efektivity, omezené nároky na výkon a optimální proud čisté akvarijní vody se správným složením. Filtry Fluval jsou navrženy pro vysoký výkon a jednoduchou obsluhu. Součásti jako kolínka na hadici, spojky hadic, nebo upínací zámky činí údržbu a obsluhu velmi pohodlnou. Navíc unikátní AquaStop umožňuje odpojení a opětovné připojení hadic bez porušení vakua v celém systému. To znamená, ž e filtr můžete zastavit a pak ho okamžitě znovu spustit, takže jeho údržba je rychlejší, jednodušší a pohodlnější. Vynikající výkonnost tohoto filtru je podložena zaslouženou reputací Fluvalu jakožto světové jedničky v péči o ryby a akvária díky které se můžete spolehnout, že vychází ze současného výzkumu v akvaristice.

 

BAREVNÉ PÍSKY DO AKVÁRIA

Nová podoba Vašeho akvária s barevnými písky ve velikostech 1 kg nebo 5 kg v plastových dózách.

Můžete vybírat ze široké palety barev jako je bílý, cappuccino, světle modrý, vanilkový, smaragdový, červený, hnědočervený a  černý.

Celou nabídku barevných písků najdete zde.